تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام (لیگ برتر انگلیس، 17 اردیبهشت)

تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام (لیگ برتر انگلیس، 17 اردیبهشت)

تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام «لیگ برتر انگلیس، 17 اردیبهشت»

 

تلاش بی امان چهارگانه لیورپول در عصر شنبه ادامه می‌یابد، زمانی کـه انها از چهار تیم برتر در تعقیب تاتنهام هاتسپر در آنفیلد استقبال کردند.تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام  را بادقت بالا در سایت سیگاری بت انجام دهید.

 

تیم یورگن کلوپ کـه تازه از کسب سهمیه خود در سومین فینال لیگ قهرمانان اروپا در پنج فصل گذشته، تازه ترین بازی خانگی خودرا دریک کمپین فراموش نشدنی مقابل تیمی با تعداد زیادی از بازی هاي‌ خود انجام می دهد.

 

پیش نمایش مسابقه

زمزمه‌ها درباره احتمال یک چهارگانه افسانه‌اي در هفته‌هاي‌ اخیر بلندتر و بلندتر شده اسـت و لیورپول اکنون بیش از هر باشگاه انگلیسی دیگر در تاریخ بـه دستیابی بـه ان شاهکار افسانه‌اي نزدیک شده اسـت.

 

لیورپول با در دست داشتن جام EFL، یک فینال جام حذفی مقابل چلسی در روز شنبه آینده و فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید در 28 می در شصت و سومین بازی فصل انها خواهد بود.

 

قرمزها نخستین باشگاهی هستند کـه تا بـه حال دریک فصل بـه فینال تمام این رقابت‌ها رسیده‌اند، اما بـه محض این کـه جایگاه خودرا در فصل دوم رزرو کردند، ذهن‌ها بـه سمت دیدار شنبه اسپرز منحرف می ‌شد.

 

ماهیت نابخشودنی یک فشار چهارگانه چنان اسـت کـه هر بازی برای لیورپول اکنون یک پیروزی ضروری اسـت و حتی ممکن اسـت با توجه بـه مسائل لیگ برتر کـه هنوز در دست منچسترسیتی اسـت کافی نباشد.

تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام

لیورپول امیدوار اسـت کـه ماهیت مخرب آخرین خروج من سیتی از لیگ قهرمانان اروپا در دیدار روز یکشنبه آن ها با نیوکاسل یونایتد نیز رخ دهد، اما ابتدا قرمزها باید کار خودرا انجام دهند و فشار را بر مدافع عنوان قهرمانی پپ گواردیولا حفظ کنند.

 

مطمئناً؛ کلوپ و بازیکنانش می دانند کـه نمی توانند 45 دقیقه دیگر مانند نیمه اول سه‌شنبه شب مقابل ویارئال، زمانی کـه بدترین نیم‌فصل خودرا تولید کردند و کسری بازی رفت را از بین بردند، تحمل کنند.

 

خوشبختانه مرسی‌سایدری‌ها از ان خارج شدند ودر نیمه دوم نمایش مشخص‌تری بـه نمایش گذاشتند تا بازی را تغییر دهند.

 

ماهیت ان پیروزی باید لیورپول را تحریک کند، همانگونه کـه شکست من سیتی می تواند انها را از مسیر خارج کند، اما بی امان بودن مسابقات برای قرمزها – و ماهیت حیاتی هر یک از آن ها – بـه این معنی اسـت کـه انها نمی توانند هیچ چیزی را بدیهی فرض کنند.

تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام

با این وجود، مردان کلوپ بـه عنوان تیم اروپایی وارد مسابقه شنبه میشوند و تنها شکست آن ها در 29 بازی دراین سال تقویمی، در نهایت شکستی بی معنی مقابل اینترمیلان در لیگ قهرمانان اروپا بود.

تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام «لیگ برتر انگلیس، 17 اردیبهشت»

شش بازی آخر این بازی ها برد بوده اسـت – مقابل تیم هایي مانند منچسترسیتی، منچستریونایتد، ویارئال، اورتون و نیوکاسل یونایتد – و لیورپول اکنون تنها 6 بازی بـه یاد ماندنی دارد.

 

در خانه، لیورپول در 21 بازی لیگ با امتیاز مجموع 52-9 در ان بازی ها شکست نخورده اسـت، در حالی کـه از اکتبر تا کنون حتی یک امتیاز در آنفیلد کم نکرده اسـت و 12 برد متوالی کسب کرده اسـت.

 

قرمزها دراین مدت نیز 10 کلین شیت داشته اند، از جمله در هر 5 بازی اخیرشان، با نوریچ سیتی در 19 فوریه آخرین تیم لیگ برتری کـه خط دفاعی لیورپول را در آنفیلد شکسته اسـت.

 

حمله نیرومند هری کین ؛ سون هیونگ مین و دژان کولوسفسکی تاتنهام بـه همان اندازه تهدید بزرگی برای رکورد شکست ناپذیری لیورپول در لیگ برتر دراین فصل خواهد بود کـه تا کنون با آن ها روبه‌رو شده اسـت، اگر چه قرمزها دراین فصل رکورد فوق العاده اي دارند. 

 

لیورپول در 18 بازی اخیر خود با تاتنهام تنها یکبار شکست خورده اسـت و 12 پیروزی از ان ها کسب کرده اسـت، در حالی کـه در آنفیلد این رکورد در 10 بازی و تنها یک شکست در 27 بازی اخیر خود ادامه دارد.

تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام

با این حال، آنتونیو کونته ؛ سرمربی تیم، در هردو دیدار قبلی خود در لیگ در آنفیلد، تساوی 1-1 داشته اسـت، و تجربه پیروزی این مرد حیله گر ایتالیایی ممکن اسـت بهترین امید تاتنهام برای متوقف کردن قهرمان لیورپول دراین آخر هفته باشد.

 

بیشتر تمرکز بر روی پیامد های بالفعل این مسابقه در رقابت قهرمانی خواهد بود، اما این یک بازی بزرگ برای تاتنهام اسـت زیرا انها بـه دنبال کسب جایگاه خود در لیگ قهرمانان فصل آینده هستند.

 

اسپرز در حال حاضر دو امتیاز با آرسنال در دو طرف خط نقطه فاصله دارد و هفته آینده دربی پرفروش شمال لندن بین این دو قرار دارد.

 

با این حال، توپچی‌ها یکشنبه در خانه لیدز یونایتد در دسترس خطر سقوط قراردارند و انتظار پیروزی در ان بازی تنها فشار روی تاتنهام را برای کسب یک نتیجه مثبت یک روز زودتر در آنفیلد افزایش می دهد.

 

با پایان یافتن بازی‌ها، حاشیه خطا بـه طور فزاینده‌اي ناچیز می شود و ممکن اسـت حتی یک تساوی خارج از خانه مقابل لیورپول – یک نتیجه بسیار خوب در هر مرحله دیگر از فصل – برای تیم کونته کافی نباشد اگر آرسنال بـه لیدز پیروز شود. روزبعد.

تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام

این شرایط باعث می شود این مسابقه بـه چشم‌اندازی جذاب تبدیل شود، بـه‌ویژه اگر تاتنهام بتواند پس از یک خشکسالی کوتاه بار دیگر امتیازات خودرا پیدا کند.

 

اسپرز در بیشتر سال‌هاي‌ 2022 آزادانه گلزنی می کرد و قبل از بازی‌هاي‌ پشت سر هم نتوانستند در مقابل برایتون اند هوو آلبیون و برنتفورد حتی یک شوت در چارچوب داشته باشند.

 

تنها امتیازی کـه انها از ان دو مسابقه بـه دست آوردند، در نهایت می‌توانست برای امیدهای بالای چهار تیمشان مرگبار باشد، اما دفعه قبل بـه فرم گلزنی برگشتند زیرا کین و سون در پیروزی 3-1 مقابل لسترسیتی پیشتاز بودند.

 

لیورپول دارای بهترین رکورد دفاعی در لیگ اسـت و همانگونه کـه گفته شد، اخیراً در دفاع در خانه نیرومند بوده اسـت، اما دو نفره مرگبار تاتنهام شانس خودرا در برابر هر شخصی در روز خود خواهند دید.

تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام

در واقع، این واقعیت کـه اسپرز تا کنون در برابر دو تیم برتر این فصل شکست نخورده اسـت، شاید واضح‌ترین نشانه این باشد کـه این میتواند دشوارترین بازی باقیمانده لیورپول در لیگ باشد، با تیم کونته کـه من سیتی را در خانه و خارج از خانه شکست داده و با تساوی 2-2 لیورپول در بازی معکوس.

 

خط بالای لیورپول مطمئناً بـه تاتنهام نیز فرصت‌هاي‌ عقب‌نشینی می دهد، و تیم‌هاي‌ کمی برای بهره‌برداری از ان مجهزتر هستند، بنابر این میهمانان مطمئناً بـه مرسی‌ساید سفر خواهند کرد و معتقدند کـه میتوانند نتیجه‌اي را کسب کنند کـه پیامد های مهمی در رقابت قهرمانی و قهرمانی دارد. 

 

اخبار تیم

لیورپول در سفر اواسط هفته بـه اسپانیا تا آنجایی کـه بـه مصدومیت‌هاي‌ تازه مربوط میشود، آسیبی ندید، و روبرتو فیرمینو همان‌ گونه تنها شک برای کلوپ اسـت.

 

این برزیلی با این تیم بـه ویارئال سفر کرد اما در ترکیب قرار نگرفت و کلوپ در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی خود اشاره کرد کـه می تواند دوباره وی را عقب نگه دارد تا مطمئن شود کـه برای بازی روز سه شنبه برابر استون ویلا کاملا آماده اسـت.

 

معرفی لوئیز دیاز در نیمه اول تا حد زیادی الهام بخش لیورپول در ال مادریگال بودو این بازیکن کلمبیایی مطمئناً راه خودرا بـه ترکیب اصلی این بازی بازگردانده اسـت.

 

سوال بزرگ این اسـت کـه چه کسی بـه او در سه تیم اول خواهد پیوست، سادیو مانه و محمد صلاح هردو 90 دقیقه کامل در اواسط هفته بازی کردند و دیوگو جوتا تنها 45 بازی کرده اسـت.

تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام

تعجب آور نیست کـه ببینیم یکی از مانه یا صلاح دراین آخر هفته استراحت کرده اسـت، اگر چه بازی هفته آینده خارج از خانه برابر استون ویلا ممکن اسـت گزینه محتمل تری باشد و یک چشم نیز بـه فینال جام حذفی شنبه آینده باشد.

 

اتفاقا مانه بـه دنبال گلزنی دریک بازی لیگ برتر در آنفیلد برای پنجاهمین بار اسـت و هرگز در ورزشگاه شکست نخورده اسـت در حالی کـه در 49 موقعیت قبلی خود گلزنی کرده اسـت – بهترین رکورد در نوع خود در تاریخ لیگ برتر.

 

انتظار می رود کلوپ با توجه بـه چرخش مداوم در بازی‌ها، نواحی دیگر زمین را شاداب کند، جوردن هندرسون احتمالاً بـه خط میانی می آید و جوئل ماتیپ قرار اسـت بـه جای ابراهیما کوناته در دفاع بازگردد.

 

در همین حال، آلیسون بکر ممکن اسـت یک چشم بـه برابری با رکورد کلین شیت پتر چک در لیگ برتر برای یک فصل 24 ساله داشته باشد، کـه اگر او دوباره این فصل را واگذار نکند، می تواند انجام دهد.

تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام

با این حال، کین دراین مورد حرفی برای گفتن خواهد داشت و کاپیتان انگلیس در 13 دیدار با لیورپول در لیگ برتر، 7 بار گلزنی کرده و دو پاس گل داده اسـت، از جمله 4 گل و یک پاس گل در هفت بازی در آنفیلد.

 

در همین حال، سون در مسابقه کفش طلایی صلاح را تعقیب می‌کند و این آخر هفته بـه دنبال بیستمین صلاح خود دراین فصل خواهد بود.

تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام «لیگ برتر انگلیس، 17 اردیبهشت»

تاتنهام نگرانی جدیدی در مورد مصدومیت ندارد، اما انها همان‌ گونه با فهرست طولانی‌تری از غایبان نسبت بـه رقیب خود رقابت میکنند، بـه خصوص در قسمت دفاع کناری ضربه سختی دیده میشود.

 

مت دوهرتی ؛ سرجیو رگیلون و یافت تانگانگا همگی از میادین دور هستند، در حالی کـه الیور اسکیپ پس از انجام عمل جراحی تا پایان فصل غایب اسـت.

 

کولوسفسکی مقابل لستر بـه میدان رفت اما برای این بازی باید بـه ترکیب اصلی بازگردد.

 

ترکیب احتمالی لیورپول:

آلیسون; الکساندر-آرنولد، ماتیپ، ون دایک، رابرتسون؛ هندرسون، فابینیو، تیاگو؛ صلاح، مانه، دیاز

 

ترکیب احتمالی تاتنهام هاتسپر:

لوریس; رومرو، دیر، دیویس; امرسون، بنتانکور، هوجبجرگ، سسگنون; کولوسفسکی، کین، پسر

 

می گوییم: لیورپول 3-2 تاتنهام هاتسپر

این مسابقه اي نیست کـه تعداد زیادی از هواداران لیورپول منتظر ان باشند. اسپرز ابزارهایی برای افشای نقاط ضعف اندک لیورپول در اختیار دارد و اگر قرمزها در مقابل کین و سون خط بالای خودرا اشتباه بگیرند، سخت‌تر از اکثر تیم‌ها مجازات خواهند شد.

 

اکثر امتیازهای از دست رفته لیورپول دراین فصل در بازی‌هاي‌ دیوانه‌کننده‌تر بـه دست آمده اسـت – چیزی کـه اسپرز بـه دنبال شکست دادن منچسترسیتی بـه روشی مشابه اسـت، بـه خصوص کـه آن ها واقعاً بـه برد نیاز دارند.

 

با این حال، نمیتوان بـه رکورد اخیر لیورپول با 40 امتیاز از 42 امتیاز اخیر لیگ برتر نگاه کرد و انها در اواسط هفته دوباره ثابت کردند کـه عادت دارند راهی برای انجام کار پیدا کنند.

 

این بازی دومین بازی پرگل در تاریخ لیگ برتر اسـت و ما دوباره انتظار گلزنی داریم، اما در نهایت سخت اسـت کـه درکنار لیورپول کـه یک برد گرانبها را کسب کند و دوباره انها را بـه بالای جدول برساند، سخت اسـت.

 

تحلیل داده ها

تجزیه و تحلیل ما از تمام داده‌هاي‌ موجود، از جمله عملکردهای اخیر و آمار بازیکنان، نشان می دهد کـه محتمل‌ترین نتیجه این مسابقه، برد لیورپول با احتمال 73.88 درصد اسـت. احتمال تساوی 16.3 درصد و برد تاتنهام 9.82 درصد اسـت.

 

محتمل ترین امتیاز لیورپول 2-0 تاتنهام هاتسپر با احتمال 12.35 درصد و دومین امتیاز محتمل لیورپول 1-0 تاتنهام هاتسپر با احتمال 10.31 درصد اسـت.

 

زمانی کـه لیورپول در بازی لیگ برتر انگلیس در روز شنبه در آنفیلد میزبان تاتنهام اسـت، بازی حساسی برای هردو طرف اسـت. قرمزها «25-7-2» همان‌ گونه در مسیر چهارگانه شدن بالفعل قراردارند، اما با چهار بازی باقیمانده یک امتیاز در جدول لیگ برتر از منچسترسیتی فاصله دارند .

تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام

سیتی یکشنبه بـه مصاف نیوکاسل می رود، بنابر این لیورپول می‌داند کـه نمیتواند لغزش کند. اسپرز «19-4-11» زمان زیادی برای رفتن بـه جمع چهار تیم برتر و کسب مقام در لیگ قهرمانان اروپا برای فصل آینده کم اسـت. آن ها با دو امتیاز کمتر از آرسنال در رده پنجم قراردارند و وارد آخر هفته میشوند.

 

شروع در لیورپول، انگلستان برای ساعت 14:45 بـه وقت شرقی تعیین شده اسـت. لیورپول در آخرین شانس لیورپول در مقابل تاتنهام از سوی Caesars Sportsbook در فهرست پولی 90 دقیقه‌اي با ریسک 230 دلار برای بردن 100 دلار مورد علاقه منهای 230 اسـت.

 

تساوی +370 قیمت دارد و بیش از حد برای کل گل هاي‌ زده شده 3.5 تعیین می شود. قبل از این کـه بازی تاتنهام و لیورپول خودرا انتخاب کنید، باید ببینید مارتین گرین، یک بازیکن ثابت شده فوتبال چه می گوید.

تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام

پس از چندین سال کار در صنعت شرط بندی ورزشی، گرین بـه یک نویسنده ورزشی حرفه اي و معلول تبدیل شد و این بازی را در سراسر جهان پوشش داده اسـت.

 

از ان زمان، انتخاب هاي‌ او در فوتبال اروپایی بـه طرز خیره کننده اي دقیق بوده اسـت. گرین از فصل 18-2017 تقریبا 36000 دلار برای شرط‌بندان 100 دلاری بـه دست آورده اسـت و او در سراسر جهان روی نبض بازی دارد.

 

حالا گرین بازی لیورپول و تاتنهام را از هر نظر شکسته اسـت و فقط انتخاب ها و پیشبینی هاي‌ خود در لیگ برتر را فاش کرده اسـت. اکنون میتوانید برای دیدن انتخاب هاي‌ گرین بـه SportsLine بروید . در این جا خطوط شرط بندی و روند بازی تاتنهام مقابل لیورپول آمده اسـت:

گسترش لیورپول و تاتنهام: لیورپول -1.5 «+115»
لیورپول در مقابل تاتنهام بیش از حد: 3.5 گل
خط پول لیورپول و تاتنهام: لیورپول +230؛ تاتنهام +600؛ تساوی +370

تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام

قرمزها پشت سر بهترین ترکیب گلزنی و دفاع در لیگ حرکت کرده اند. آن ها دارای بهترین دیفرانسیل گل بـه اضافه 64 EPL، بهترین گلزن لیگ و یکی از بهترین دروازه بانان ان هستند.

تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام

لیورپول در 20 دیدار گذشته با اسپرز یکبار شکست خورده اسـت ودر 9 دیدار گذشته شکست نخورده اسـت «7-2-0». در 8 بازی از این بازی ها حداقل دو گل بـه ثمر رساند.

 

قرمزها دراین فصل در خانه شکست نخورده اند «14-3-0» و 45 گل از 86 گل خود در لیگ را بـه ثمر رسانده و 7 گل را بـه ثمر رسانده اند. آن ها از 28 دسامبر، شکست 1-0 مقابل لسترسیتی، دریک بازی لیگ شکست نخورده اند.

 

هدایت این حمله بر عهده محمد صلاح اسـت کـه در هردو گل «22» و پاس گل «13» لیگ برتر را رهبری می‌کند، اما گزینه هاي‌ متعدد دیگری نیز وجوددارد.

 

لوئیس دیاز کـه در ژانویه از پورتو آمد، دراین فصل 21 گل در تمامی رقابت ها بـه ثمر رساند. دیوگو جوتا 15 گل در لیگ بـه ثمر رسانده اسـت و احتمالا نقش مهم تری برای قرمزهای خسته در روز شنبه خواهد داشت، در حالی کـه سادیو مانه 14 گل دارد. دروازه بان آلیسون با 20 کلین شیت لیگ را رهبری می‌کند و درصد سیو 75.9 را دارد.

 

چرا باید از تاتنهام حمایت کنید

تاتنهام در آخرین دیدار با گل هاي‌ هری کین و سون هیونگ مین بـه تساوی 2-2 دست یافت. اسپرز در هفت بازی گذشته خود 5-1-1 بوده و 20-4 از رقیب خود پیشی گرفته اسـت.

 

کین 21 گل در تمامی رقابت‌ها بـه ثمر رسانده اسـت، در حالی کـه سون با 19 گل، بیشترین گل را در لیگ قهرمانان اروپا بـه ثمر رسانده اسـت.

 

اسپرز استعداد هجومی را دارد تا از تیم لیورپول استفاده کند کـه از دنبال کردن چهار گل خسته اسـت و هر بازی ضروری اسـت. -برنده شوید و تیم در هر یک از انها همه ی کاره اسـت.

تحلیل پیش بینی بازی لیورپول و تاتنهام

لیورپول دراین فصل 200 شوت بیشتر از تاتنهام زده اسـت، اما اسپرز بسیار کارآمدتر بوده و تنها 57 شوت کمتر بـه دروازه زده اسـت. درصد 37.4 درصد تلاش آن ها در دروازه بهترین در لیگ اسـت. آن ها همچنین در 34 بازی فقط 124 شوت بـه سمت دروازه داشتند.

 

کـه امتیاز 27.7 درصدی انها دومین بهترین در لیگ اسـت. اگر قرمزها امتیاز خودرا بـه دست آورند، باید از دروازه بان و کاپیتان تیم هوگو لوریس کـه 71 درصد از تلاش ها را نجات داده و 13 کلین شیت داشته اسـت، عبور کنند.

 

چگونه می توان لیورپول در مقابل تاتنهام را انتخاب کرد

گرین بازی لیورپول و تاتنهام را از هر زاویه اي بررسی کرده اسـت و روی مجموع گل ها تکیه دارد. او همچنین دو بهترین شرط مطمئن خودرا ارائه میکند و یک جداسازی کامل از مسابقه دارد. او فقط انتخاب هاي‌ حرفه اي خود در EPL را در SportsLine بـه اشتراک می‌گذارد .

 

بنابر این، چه کسی تاتنهام مقابل لیورپول را میبرد؟ و تمام ارزش شرط بندی در کجا نهفته اسـت؟ اکنون از SportsLine دیدن کنید تا بهترین شرط‌بندی‌ها را برای لیورپول در مقابل تاتنهام مشاهده کنید، همه ی این ها از سوی کارشناس فوتبال اروپا کـه در چهار فصل گذشته تقریبا 36000 دلار برای شرط‌بندان 100 دلاری درآمد داشته اسـت.

 

شرط بندی بازی منچسترسیتی و منچستریونایتد (لیگ برتر انگلیس، فردا)
شرط بندی بازی منچسترسیتی و منچستریونایتد (لیگ برتر انگلیس، فردا) شرط بندی بازی منچسترسیتی و منچستریونایتد «لیگ برتر انگلیس، فردا»   بهترین شرط بندی بازی منچسترسیتی و منچستریونایتد، شانس شرط بندی و ...
فرم پیش بینی بازی اسکاتلند و اوکراین با بونوس رایگان
فرم پیش بینی بازی اسکاتلند و اوکراین با بونوس رایگان فرم پیش بینی بازی اسکاتلند و اوکراین فرم پیش بینی بازی اسکاتلند و اوکراین کمتر از چهار ماه پس از مبارزه ...
راهنمای شرط بندی بازی ایران و اروگوئه با شارژ هدیه
راهنمای شرط بندی بازی ایران و اروگوئه با شارژ هدیه راهنمای شرط بندی بازی ایران و اروگوئه راهنمای شرط بندی بازی ایران و اروگوئه، پس از لغو برنامه بازی با پاراگوئه، ...
راهنمای شرط بندی بازی آرسنال و پی اس وی آیندهوون با شارژ هدیه
راهنمای شرط بندی بازی آرسنال و پی اس وی آیندهوون با شارژ هدیه راهنمای شرط بندی بازی آرسنال و پی اس وی آیندهوون راهنمای شرط بندی بازی آرسنال و پی اس وی آیندهوون پیشنهاد ...
فرم پیش بینی بازی ناتینگهام فارست و فولام (لیگ برتر انگلیس، فردا)
فرم پیش بینی بازی ناتینگهام فارست و فولام (لیگ برتر انگلیس، فردا) فرم پیش بینی بازی ناتینگهام فارست و فولام «لیگ برتر انگلیس، فردا»   فرم پیش بینی بازی ناتینگهام فارست و فولام ناتینگهام ...
راهنمای استادیوم و ورزشگاه های جام جهانی 2022
راهنمای استادیوم و ورزشگاه های جام جهانی 2022 راهنمای استادیوم و ورزشگاه های جام جهانی 2022 راهنمای استادیوم و ورزشگاه هاي‌ جام جهانی 2022 پس از سال‌ها آماده سازی، ...
sc4re.buzz
کازینو آنلاین
ورود به سایت شرط بندی